Warsztaty

Edukacja seksualna dla każdego! - wychowanie, edukacja i uświadomienie seksualne - warsztaty dla dzieci, nastolatków, młodzieży.

[Więcej]

Co i jak mówić o seksie. Jak rozmawiać z dorastającymi dziećmi? - warsztaty dla rodziców dojrzewających nastolatków.

[Więcej]

Wspaniały kochanek - instrukcja obsługi kobiety od A do Z. - warsztaty skierowane do mężczyzn, którzy pragną wzbogacić swą znajomość sekretów alkowy, a grę miłosną uczynić bardziej zabawną, ekscytującą i podniecającą.

[Więcej]

Wspaniała kochanka - Orgazmy: jak je mieć, jak dawać, jak do nich doprowadzać! - warsztaty skierowane do kobiet, które pragną wzbogacić swą znajomość sekretów alkowy, a grę miłosną uczynić bardziej zabawną i podniecającą.

[Więcej]

Udany i zdrowy seks w ciąży. - warsztaty dla przyszłych mam, które chcą, aby ich życie seksualne rozwijało się wraz z rosnącym brzuszkiem.

[Więcej]

Moja kobiecość, moja męskość - celem warsztatów jest dowiedzenie się czegoś więcej o sobie, swoich potrzebach, pragnieniach, jak również zaakceptowanie różnic między płciami.

[Więcej]

Poczuj się dobrze we własnym ciele - grupa dla osób o różnej orientacji seksualnej - homoseksualnej, biseksualnej. Zapraszamy osoby homoseksualne, biseksualne, aseksualne na spotkania grupowe!

[Więcej]