Partnerzy

Monika Łukasiewicz

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii/konsultacje z seksuologii. Dr Łukasiewicz zdobyła dyplom lekarza z wyróżnieniem w 1999 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Seksuologią naukowo i praktycznie zajmuje się w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii CMKP w Warszawie od 2006.

[Więcej]

Jamilah Barbara Younes

Specjalista psychiatra. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierała pracując w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej dla dzieci (2004-2005). Współpracowała z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu k. Warszawy, m.in. z psychiatrycznym oddziałem młodzieżowym oraz ośrodkiem terapii uzależnień dla osób z podwójną diagnozą. W latach 2005-2010 pracowała w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie ukończyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii.

[Więcej]

Katarzyna Sibielska-Woch

Mgr psychologii (Rutgers Univ.,USA; Univ.of Bristol, UK), mgr nauk o żywieniu (SGGW). Pracuje z rodzinami, dziećmi oraz młodzieżą. W spotkaniach terapeutycznych z pacjentami z zaburzeniami odżywiania stosuje podejście integrujące perspektywę psychologiczną i biologiczną. Zajmuje się zaburzeniami nastroju, emocjonalnymi, jąkaniem oraz wynikającymi z przebytej traumy. Prowadzi terapię całościowych zaburzeń rozwoju w oparciu m.in. o doświadczenie zdobyte w Douglass Developmental Disability Center.

[Więcej]

Anna Migdalska

Mgr psychologii, seksuolog, w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT Edu w Warszawie. Ukończyła Wydział Psychologii o Specjalności Seksuologia Kliniczna i Sądowa oraz Studia Podyplomowe z Seksuologii Klinicznej pod kierunkiem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

[Więcej]